CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Google Pixel XL - tvrzené sklo 9H (190422)

Hodnocení:  4.7
(3)
Cena: Akční cena 125 Kč Běžná cena 249 Kč including VAT 23%
Dostupnost 0 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
DODÁNÍ BRZY
OZNÁMENÍ O DOSTUPNOSTI
etuo sklo 9H

9H tvrzené sklo na displej telefonu

 

Pokud vám záleží na co nejefektivnější ochraně displeje vašeho telefonu před případným mechanickým poškozením, vyberte si tvrzené sklo s tvrdostí 9H na Mohsově stupnici. Odolné příslušenství zabraňuje vzniku škrábanců a nečistot na povrchu displeje. Díky tloušťce 0,3 mm zároveň minimalizuje riziko rozbití skla displeje v důsledku nárazu nebo pádu telefonu. V nabídce internetového obchodu etuo.cz jsou tvrzená skla přizpůsobena konkrétnímu modelu telefonu, díky čemuž zohledňují původní rozměry displejů a chrání celý jejich povrch.

 

Vlastnosti 9H tvrzeného skla etuo.cz:

  • tvrdost 9H na Mohsově stupnici,
  • tloušťka 0,3 mm,
  • oleofobní povlak,
  • otvory pro vnější komponenty,
  • velmi dobrá transparentnost.
9H tvrzené sklo

9H tvrzené sklo na obrazovku telefonu - další výhody

 

Ochranné tvrzené sklo zaručí vysoký stupeň ochrany displeje vašeho telefonu. Jelikož je pokryto speciálním oleofobním povlakem, pomaleji se na něm ukládají nečistoty a usnadňuje se čištění obrazovky. Tvrzená skla navzdory své tvrdosti neovlivňují kvalitu zobrazovaného obrazu ani citlivost dotykového displeje. Tloušťka 0,3 mm nezasahuje do designu zařízení a nechává telefon bez viditelného zvětšení jeho rozměrů. Díky výřezům přizpůsobeným danému modelu telefonu sklo nepřekáží při používání prvků jako je přední kamera či reproduktor.

Tvrzená ochrana displeje

Tvrzená ochrana displeje - nepostradatelný doplněk

 

Pokročilé ochranné vlastnosti, tenký design a velmi dobrá průhlednost dělají z tvrzeného skla skvělý doplněk pro váš chytrý telefon. Ochranná fólie na displej dobře přilne k povrchu displeje, během používání se neodlepuje ani neposouvá. Tvrzené sklo je dobrou alternativou k polykarbonátovým fóliím, které chrání obrazovku hlavně proti poškrábání, aniž by se snížilo riziko prasklin na displeji. Důležité je, že tvrzené sklo je příslušenství, které si můžete sestavit sami. Pevné balení v podobě pevné kartonové krabice obsahuje nejen fólii na displej, ale také potřebné příslušenství pro čištění displeje. Stačí odstranit nečistoty z povrchu obrazovky a poté na ni přiložit sklo a přitisknout. Po demontáži sklo nezanechá žádné trvalé stopy.

 

*Zobrazené fotky jsou náhledové. Produkt se může lišit od zobrazeného na fotce výřezy na komponenty a balením v závislosti na šarži dodání.

POZOR! Tvrzené sklo překrývá pouze plochý povrch displeje, bez zaoblených okrajů a rohů obrazovky.

Jak nasadit tvrzené sklo? - Zjistěte víc  Informace o výrobci