Vytvořte si perfektní dárkovou sadu s etuo.cz

Existují dvě strategie přípravy vánočních dárků. Někdo si vybere pouze jednu dražší položku, jiný si složí dárkové sady. I když se vám to tak nemusí zdát, druhé řešení je často mnohem zábavnější. Vytvořením dárkové sady s etuo.cz můžete ukázat kreativitu a dobré znalosti o potřebách osoby, kterou chcete obdarovat. Prohlédněte si, jaké dárkové sady nabízíme našim klientům tento rok.

Ochranná sada pro majitele nového telefonu

1. Vytvořte si perfektní dárkovou sadu s etuo.cz

Smartphone s velkou dotykovou obrazovkou dnes vlastní téměř každý. Telefon potřebuje ochranné příslušenství, aby časem nepodlehl nepěknému mechanickému poškození. Pouzdra, fólie a ochranná skla však nejsou jen nudnou nezbytností. Naopak, v nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho designových ochranných doplňků, které mohou být navíc ozdobou vašeho smartphonu.

Obal, pouzdro nebo kryt na telefon

Při výběru ochranného pouzdra pro smartphone máte k dispozici více než 10 tematických kategorií. Obaly se liší barvami, vzory, tvary a vlastnostmi. Řiďte se vkusem a individuálními preferencemi osoby, které chcete dárek věnovat. Na jejich základě vyberte elegantní pouzdro v knížkovém, dřevěném nebo pancéřovém provedení. Pokud chcete, aby byl váš dárek co nejosobnější, navrhněte si dárkové pouzdro sami v našem specializovaném online editoru. Takto můžete vytvořit pouzdro s fotografií nebo s inspirativním nápisem a jakýmkoliv obsahem.

Ochrana obrazovky

Ochrana smartphonů není úplná bez chrániče obrazovky šitého na míru danému modelu telefonu. Máme pro vás dva nejoblíbenější doplňky na ochranu displejů telefonů, tedy ochranné fólie a skla. Tenké a pružné polykarbonátové fólie jsou po aplikaci téměř neviditelné. Chrání displej před poškrábáním, odřeninami a škrábanci. Tvrzené sklo je tlustší a tvrdší, díky čemuž poskytuje vrstvu tlumící nárazy snižující riziko rozbití skla obrazovky. V naší nabídce najdete ochranné fólie a skla pro všechny dostupné modely telefonů. Každý chránič obrazovky je vhodný na samostatnou montáž.

Fotografická sada

2. Vytvořte si perfektní dárkovou sadu s etuo.cz

Téměř každý rád fotí svým telefonem. Ale pro někoho je fotografování takovou prioritou, že si nový smartphone vybírá především z hlediska jeho fotografických možností. Pokud vás nadchne focení na mobilu, můžete věnovat jedinečný dárek v podobě příslušenství podporujícího fotografování pomocí telefonu.

Selfie tyč se stativem

Jedním z nejužitečnějších fotografických doplňků pro smartphone je určitě selfie tyč se stativem. Umožňuje naplno využívat pokročilé fotografické možnosti, jako je například dlouhá doba expozice, pro kterou potřebujete úplnou stabilizaci telefonu. Velmi usnadňuje fotografování skupinových fotografií, jakož i autoportrétů, které zaznamenávají celé tělo fotografa.

LED lampa

I když má každý telefon blesk na zadní straně krytu, dosud žádný telefon nemá osvětlení vpředu – pro selfie fotky snímané předním fotoaparátem. Proto je velmi užitečným doplňkem LED lampa připevněna na přední straně smartphonu. Její kulatý tvar má na svědomí za přirozené a rovnoměrné osvětlení celého obličeje.

Party souprava

3. Vytvořte si perfektní dárkovou sadu s etuo.cz

Smartphony se stále častěji používají při setkáních s rodinou nebo přáteli. Používají se k fotografování, hraní společenských her nebo jako přehrávače hudby. Proto zajímavým tipem na dárek pro člověka, který se rád obklopuje lidmi, může být party sada telefonního příslušenství. Následující vybavení najdete v nabídce etuo.cz.

Bluetooth reproduktor

Hudba je určitě důležitým prvkem každé události. Ne všude však existuje možnost použití kvalitních reproduktorů. Hudbu můžete přehrávat ze smartphonu, ale jeho zvukový výkon je omezen. V takové situaci vám Bluetooth reproduktor dokonale poslouží. Díky svému speciálnímu designu generuje prostorový zvuk a má mnohem větší výkon než reproduktory dostupné v telefonu.

Selfie tyč

I telefon, který má přední širokoúhlý objektiv, může mít problémy se zachycením všech lidí na večírku. Na spontánní portrétní fotografie je proto selfie tyč jako stvořená. Příslušenství stabilně drží smartphone a zabraňuje jeho pádu. Na rukojeti šelfie tyče je tlačítko, které spouští fotografické tlačítko na telefonu. Tímto způsobem můžete udělat mnoho zajímavých fotografií, které budou připomínat chvíle sdílené s blízkými.

Cestovní sada

4. Vytvořte si perfektní dárkovou sadu s etuo.cz

Telefony jsou dnes nezbytným vybavením na každou cestu. Používáme je především na kontakt s jinými lidmi, ale i na navigaci, fotografování nebo hledání potřebných informací. Používání smartphonu během cestování však zůstává zároveň z mnoha důvodů omezené. Proto stojí za to někomu věnovat cestovní soupravu z etuo.cz.

Power banka

Každý, kdo hodně cestuje, bude určitě potřebovat prostornou power banku. Díky tomuto příslušenství nepotřebujete přístup k stálému zdroji, abyste obnovili energii v baterii vašeho smartphonu. Mnoho power bank dostupných v naší nabídce má velmi velkou kapacitu, která ve většině telefonů postačuje k provedení několika cyklů úplného nabití baterie. Je to velká výhoda zejména během pěší turistiky, například během horských túr.

Paměťová karta

Když jsme na cestách, obvykle děláme mnohem více fotografií a videí, což může rychle vést k zaplnění vnitřní paměti telefonu. Když však máme k dispozici prostornou paměťovou kartu, tento problém se vytratí. Například příslušenství s kapacitou 128 GB je schopné uložit až 32 000 fotografií vysoké kvality.

Rozbočovač USB adaptéru

Když si máte s sebou sbalit všechny nabíječky, kabely a příslušenství, které běžně používáte, může se vám z toho při balení pořádně zamotat hlava. Rozdělovače a adaptéry USB vám tak umožňují ušetřit čas strávený balením a také prostor v zavazadle. S jejich pomocí můžete nabíjet několik zařízení současně, například smartphone, inteligentní hodinky a čtečku elektronických knih.

Sportovní souprava

5. Vytvořte si perfektní dárkovou sadu s etuo.cz

Chcete-li zakoupit jedinečný dárek pro milovníka fyzické aktivity, nemusíte utrácet spoustu peněz na značkové vybavení nebo sportovní oblečení. Pokud někdo používá svůj smartphone při sportu, následující příslušenství se mu určitě bude hodit.

Bezdrátová sluchátka

Zamotané kabely se ke cvičení nehodí, a proto se většina sportovců vzdává užívání kabelových sluchátek. Sluchátka, které se k smartphonu připojují pomocí Bluetooth připojení, jsou v tomto ohledu mnohem lepší. Během tréninku můžete poslouchat hudbu nebo zprávy ze sportovní aplikace. Pro milovaného člověka vyberte sluchátka s háčky, které zachycují ucho, což snižuje riziko vypadnutí při náhlých pohybech.

Obal ve formě náramku

Používání aplikace pro měření různých tréninkových parametrů je motivující a umožňuje ověřit si své pokroky ve sportu. Přiléhavé sportovní oblečení však neposkytuje prostor pro velké smartphony, takže mnohem pohodlnějším řešením je pouzdro na telefon v podobě náramku. Nejlepší je zvolit nepromokavé pouzdro, které je odolné vůči dešti a potu. Díky průhlednému krytu můžete vidět na obrazovku telefonu a obsluhovat ji.

Příslušenství k mobilu ověřit to!

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.60 / 5.0 (12)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.