Vytvořte pouzdro s vlastním potiskem – podívejte se na možnosti

Pouzdro s vlastní grafikou nemusí být spojeno s nižší úrovní ochrany vašeho smartphonu nebo tabletu. Naopak – náš internetový obchod nabízí několik variant pouzder, jejichž vlastnosti lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Podívejte se, čím se přesně liší silikonové, pancéřované a knížkové pouzdro.

Navrhněte pouzdro s vlastní grafikou

1. Vytvořte pouzdro s vlastním potiskem – podívejte se na možnosti

Zákazníci našeho internetového obchodu mají zajímavou alternativu ke klasickému pouzdru pro svůj smartphone nebo tablet. Jedná se o personalizovaný kryt s vlastním potiskem, který lze připravit pomocí jednoduchého online průvodce. Tímto způsobem můžete navrhnout pouzdro pro sebe nebo dárkový kryt pro milovaného člověka. Návrh obalu může obsahovat jakékoli grafické prvky: fotografie, obrázky a nápisy. Návrhář rozhoduje o každém detailu tisku, například jeho barvě, počtu a rozložení jednotlivých grafik.

Jaké jsou výhody našeho vlastního tištěného pouzdra?

Důležité je, že tisk navržený v našem průvodci lze použít na jeden z několika typů pouzder. Díky tomu jsou nejen vzhled, ale také ochranné a funkční vlastnosti krytu přizpůsobeny individuálním potřebám uživatele. Vše, co musíte udělat, je vybrat značku a model smartphonu nebo tabletu a poté vybrat typ pouzdra, na který chcete svou grafiku použít. Můžete si vybrat pancéřované, silikonové / gumové pouzdro nebo knížkový obal na mobil. Pamatujte však, že některé typy pouzder nemusí být v závislosti na značce a modelu vašeho telefonu dostupné. Například pro tablety jsou k dispozici pouze knížkové kryty. Bez ohledu na typ pouzdra platí pro všechny mnoho výhod:

• Přesná velikost – pouzdro zohledňuje rozměry konkrétního modelu telefonu nebo tabletu, díky čemuž zařízení důkladně chrání a během používání z něj nesklouzne.

• Výřezy pro důležité komponenty – každý obal má výřezy nebo záložky pro tlačítka napájení a hlasitosti. Má také otvory pro nabíjecí konektor, konektor pro sluchátka, zadní kameru nebo čtečku otisků prstů. V důsledku toho není vůbec nutné odstraňovat kryt při používání.

• Snadné čištění – pokud pouzdro pravidelně čistíte, například vlhkým hadříkem nebo dezinfekčním gelem a kapesníkem, vypadá po dlouhou dobu stejně jako v den nákupu.

• Protiskluzový povrch – zajistili jsme, aby naše kryty padly bezpečně do ruky a neklouzaly když používáte svůj smartphone nebo tablet. Výsledkem je menší riziko pádu zařízení než bez pouzdra.

• Trvanlivost tisku – není třeba se obávat oděru nebo vyblednutí potisku na pouzdře. Má stejně vysokou odolnost jako klasická tištěná pouzdra.

Potisk na silikonové / gumové pouzdro

2. Vytvořte pouzdro s vlastním potiskem – podívejte se na možnosti

Jedním z nejpopulárnějších typů obalů na smartphony je klasické silikonové nebo gumové pouzdro. To pokrývá zadní a boční strany telefonu a chrání je před různými druhy

mechanického poškození. Tisk je aplikován pouze na zadní stranu pouzdra, proto jeho okraje zůstávají průhledné nebo v původní barvě. Nabídka etuo.cz zahrnuje dvě varianty takového pouzdra:

•  Soft Flex – je flexibilní pouzdro na smartphone vyrobené ze silikonu. Je odolné a dobře přilne k povrchu telefonu. Jeho pružný materiál vykazuje vysokou odolnost vůči různým druhům mechanického poškození. Silikonové pouzdro Soft Flex je k dispozici v několika atraktivních základních barvách, vč. černé, červené, tmavě modré a růžové, které jsou viditelné na okrajích pouzdra, které nejsou zakryty přetiskem.

•  FLEXmat – základním materiálem pro tento typ pouzdra je flexibilní TPU. Ve většině variant jsou rámy ochranného krytu poloprůhledné, díky čemuž ukazují původní barvu pouzdra smartphonu. Pouzdro FLEXmat se vyznačuje vysokou odolností proti deformaci.

Hybridní / pancéřované pouzdro s potiskem

3. Vytvořte pouzdro s vlastním potiskem – podívejte se na možnosti

Hybridní obrněné pouzdro se vyznačuje pevnější strukturou, a tedy i nadprůměrnou odolností proti mechanickému poškození. Lépe ochrání smartphone před poškrábáním, odřením a poškozením. Obsahuje také silnější vrstvu absorbující nárazy, když zařízení spadne na tvrdý povrch. Hybridní kryt se skládá ze tří různých materiálů: tvrzeného TPU, hliníku a plastu, díky čemuž je tak odolný vůči deformaci. Jeho boční hrany jsou tvořeny tvrdším černým TPU, zatímco potisk pokrývá celou zadní část obalu.

Tisk na knížkové pouzdro

5. Vytvořte pouzdro s vlastním potiskem – podívejte se na možnosti

Zákazníci si mohou na svůj tablet nebo telefon u nás připravit také knížkové pouzdro s originálním potiskem. Jeho hlavní výhodou je výklopné křídlo, které chrání i displej zařízení. V mnoha situacích tedy použití knížkového pouzdra snižuje riziko poškrábání nebo rozbití obrazovky telefonu. V závislosti na konkrétním modelu zařízení jsou k dispozici dvě varianty takového pouzdra: klasický obal Flex Book s výklopným křídlem a vylepšená verze Wallet Book.

V druhém případě je další výhodou praktická magnetická spona a pohodlné přihrádky na dokumenty. Knížkové pouzdro lze také použít jako stojan na telefon nebo tablet, což usnadňuje sledování filmů, videohovory nebo hraní her. Potisk pokrývá celý povrch obalu, a tedy nejen zadní stranu, ale také křídlo. Proto můžete navrhnout potisk na pouzdře jako jednu velkou grafiku nebo vytvořit design skládající se ze dvou identických / podobných grafik na zadní a přední straně zařízení.

Pamatujte na vše před objednáním originálního pouzdra

Jelikož nezasahujeme do objednávek, které nám byly zaslány, nezapomeňte před nákupem zkontrolovat, zda design splňuje vaše očekávání při potvrzení objednávky. V některých případech se může barva hotového pouzdra mírně lišit od vašeho návrhu, v závislosti na nastavení monitoru, který používáte při přípravě vzoru. Pokud se design personalizovaného pouzdra v náhledu změnil, kontaktujte náš zákaznický servis a problém společně vyřešíme.

pouzdra na mobil ověřit to!

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.80 / 5.0 (12)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.