Vodováha v telefonu a jak ji zapnout

Současné smartphony dokáží nahradit celou řadu užitečných zařízení a nástrojů. Na následujících řádcích si ukážeme, jak můžete jednoduše proměnit váš chytrý telefon v praktickou vodováhu.

Jak změnit telefon ve vodováhu?

Vodováha v telefonu

Pokud chcete, aby ve vašem telefonu fungovala vodováha, začněte tím, že si jednoduše stáhnete jednu z bezplatných aplikací ve vašem Google Play, Apple Store nebo Microsoft Store. Například jde o aplikace „Vodováha", „Bubble Level Galaxy "nebo „Bubble Level ".

Aplikace funguje velmi jednoduše a stejně jednoduché je i její použití. Nejprve bude nutné provést kalibraci smartphonu. Stačí ho položit na povrch a umožnit mu srovnání s nějakým dalším předmětem. Díky tomu získá telefon přesné a spolehlivé údaje. Jakmile je přístroj správně kalibrován, stačí prostě sledovat grafiku na obrazovce. Ta velmi často vypadá jako skutečná vodováha, používá ampulku s tekutinou, ve které se přelévá vzduchová bublina, dokud nezakotví přesně uprostřed.

Jak funguje vodováha na vašem smartphonu?

Přesné měření roviny pomocí aplikací, co si jednoduše stáhneme do telefonu, mají na svědomí senzory, které jsou přítomné v našich smartphonech. Jde o gyroskop a akcelerometr, které měří pohyb a sklon mobilního zařízení.

K čemu se hodí aplikace vodováhy ve vašem telefonu?

fotografie

Mobilní aplikace, které suplují funkci klasické vodováhy, se osvědčí při drobných dekorativních pracích, jako je věšení obrazů nebo jiných závěsných ozdob. Nedoporučujeme je však používat při klasických zednických nebo jiných stavebních pracích. Tam je stále nejlepší sáhnout po profesionálním nářadí.

Pouzdra na mobil Ověřit to

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.10 / 5.0 (5)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.