Top 10 smarphonů s duální SIM

Ještě před pár lety bylo takřka nemožné mít pracovní telefon a soukromé číslo v jednom zařízení. Často jste tak mohli vidět kavárnu, kde před každým návštěvníkem ležely dva telefony. Tyto časy jsou naštěstí pryč. Na trhu najdete spoustu kvalitních telefonů s funkcí Dual SIM. Tedy s možností vložení dvou SIM karet. Záleží pouze na vás, jakou další výbavu budete od smartphonu očekávat. Smartphony s Dual SIM jsou totiž dostupné ve všech cenových kategoriích.

1. Xiaomi Redmi Note 7

Oblíbený čínský výrobce smartphonů má v arzenálu několik modelů s funkcí Dual SIM. Smartphone Xiaomi Redmi Note 7 patří k solidně vybaveným zařízením za velmi zajímavou cenu. Zaujme u něj velká baterie i super rozlišení fotoaparátu.

2. Samsung Galaxy A50

Telefon z jihokorejské produkce, který patří do střední třídy. Samsung Galaxy A50 láká velkou základní pamětí i solidní baterií. Zajímavé je inovativní hlasové ovládání.

3. Samsung Galaxy S10e

Vyšší třída smartphonů má také několik modelů s Dual SIM. Mobil Samsung Galaxy S10e kromě toho nabídne špičkovou technologii, vyladěný duální fotoaparát a bezdrátové nabíjení.

4. Huawei Y7 2019 Dual SIM

Krásný design, Dual SIM a duální fotoaparát s umělou inteligencí a dostupnou cenu, to je model Huawei Y7 2019 Dual SIM.

5. Xiaomi Mi 9

smarphon s duál SIM Xiaomi Mi 9

Smartphone Xiaomi Mi 9 patří do střední třídy telefonů. Jak už je u Xiami zvykem, nabízí toho hodně. Oceníte nejen Dual SIM, ale i fotoaparát s třemi kamerami, rychlé bezdrátové nabíjení a elegantní design.

6. Honor 10 Dual SIM

Mobil Honor 10 Dual SIM patří mezi slušně vybavené telefony za dostupnou cenu. Bonusem modelu je super vyladěný fotoaparát a velká základní paměť.

7. Samsung Galaxy J5

I když smartphone Samsung Galaxy J5 patří do třídy ekonomických telefonů, může se pyšnit funkcí Dual SIM. Pokud tedy nehledáte špičkově vybavený telefon, ale spíše úsporu nákladů, je výbornou volbou.

8. Apple iPhone XS

smarphone s duál SIM Apple iPhone XS

Ani Apple nestojí mimo a nabízí iPhone XS s funkcí Dual SIM. Kromě ní samozřejmě i luxusní design kombinující sklo a chirurgickou ocel, skvělý duální fotoaparát a výkonný čip A12 Bionic.

9. Samsung Galaxy S9 Dual SIM

Samsung Galaxy S9 - lehce starší model, ale stále výborný. Za vyšší cenu dostanete skvělý smartphone s výborně vybaveným fotoaparátem.

10. ASUS Zenfone 5z

Modelová řada Zenfone už tradičně nabízí mobily s funkcí Dual SIM. Oceníte výborně vybavený telefon Zenfone 5z střední třídy s dobrým fotoaparátem a super výkonem.

Pokud přestanete potřebovat druhou SIM, podívejte se, zda nemůžete její slot využít pro externí paměťovou kartu. Hodně mobilů tuto možnost nabízí. V e-hopu etuo.cz najdete různé velikosti i typy externích karet.

Pouzdrá Overit' to!

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.20 / 5.0 (20)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.