Telefony s bezdrátovým nabíjením

Sluchátka, reproduktory a teď už i nabíječky můžeme mít bezdrátové. Je to skvělé, žádné zamotané kabely, žádné ohnuté konektory ani vylomené sloty. Rychlost a pohodlí, to je bezdrátové nabíjení. Bohužel to ale zatím není možné u všech modelů smartphonů. Připravili jsme pro vás přehled aktuálních chytrých telefonů, které nabízejí funkci bezdrátového nabíjení.

1. Samsung Galaxy S10

Telefon s bezdrátovým nabíjením - samsung galaxy s10

Skvěle vybavený šestipalcový smartphone Samsung Galaxy S10 nabízí mimo jiné i bezdrátové nabíjení.

2. Apple iPhone 8

Trochu menší než je dnes zvykem, ale super vybavený iPhone 8 musí mít i bezdrátové nabíjení. Klasický Apple, který nemůže zklamat.

3. Apple iPhone X

Velký displej, skvělý výkon a super fotoaparát, to je iPhone X. Milují ho nejen skalní fanoušci Applu. Ve výbavě má také možnost indukčního nabíjení baterie.

4. Huawei P30

Nabíječky indukční

Jeden z nejzajímavějších telefonů na trhu, s luxusně vybaveným fotoaparátem je smartphone Huawei P30. Má i nadstandardně velkou baterii o kapacitě 4200 mAh, kterou můžete nabíjet bezdrátově.

5. Xiaomi Mi 9

Velikostí i výbavou sahá Xiaomi Mi 9 k nejvyšším třídám chytrých telefonů, ale můžete ho pořídit za velmi zajímavou cenu. Výrobce už tradičně napěchoval telefon skvělým hardwarem.

6. Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 - příjemný design a velká úhlopříčka obrazovky je doplněn luxusní výbavou, u které nemůže chybět indukční nabíjení baterie s velkou kapacitou.

7. Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 - o sezónu starší model S řady Samsung Galaxy je stále velmi oblíbeným kouskem. Možnost bezdrátového nabíjení k tomu jen přispívá.

8. Samsung Galaxy S8

Dnes už trošku oldschool, ale stále stejně skvělý telefon Samsung Galaxy S8. I ten už má možnost nabíjení baterie bez zbytečných drátů.

9. LG V30

I LG zařadilo bezdrátové nabíjení do výbavy svých smartphonů. Chytrý telefon LG V30 při tom patří k dobrým zástupcům střední třídy.

10. Honor 10

Honory patří v Čechách k velmi oblíbeným smartphonům. Model Honor 10 je cenově dostupným telefonem, která už má možnost bezdrátového nabíjení.

Pokud váš telefon nenabízí možnost bezdrátového nabíjení, jsou zajímavou variantou dokovací stanice. Podívejte se na jejich přehled na etuo.cz.

Příslušenství k mobilu Overit' to!

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.70 / 5.0 (19)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.