Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9 Plus: srovnání telefonů

Nejnovější chytré telefony značky Samsung z řady S-line byly představeny na Mobile World Congress v Barceloně. Špičkové modely telefonu Samsung vypadají skvěle a zaujaly spoustu zákazníků. Proto jsme se na ně podívali detailněji a nabízíme vám srovnání telefonu Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9 Plus.

V čem se liší Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9 Plus

Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9 Plus: srovnání telefonů

Oba telefony mají velmi podobný vzhled a na první pohled byste je od sebe možná nerozlišili. Ovšem jsou to právě nenápadné a malé rozdíly, které jsou pro zákazníky důležité. V čem se tedy telefony liší a v čem shodují?

• Samsung Galaxy S9 má jeden hlavní fotoaparát s 12 megapixely s 8x digitálním zoomem, AF, EIS, EIS a světelnosti f / 1,5 až f / 2,4. Samsung Galaxy S9 Plus má dva fotoaparáty s 10násobným zoomem, druhé „oko“ má další FF a clonu f / 2,2.

• Samsung Galaxy S9 je menší, jeho rozměry jsou 147,7 x 68,7 x 8,5 mm. Model Samsung Galaxy S9 Plus má rozměry 158,1 x 73,8 x 8,5 mm.

• Samsung Galaxy S9 váží 163 gramů a Samsung Galaxy S9 Plus váží 189 gramů.

• Samsung Galaxy S9 má vestavěnou 5,8palcovou obrazovku (568 ppi). Samsung Galaxy S9 Plus má vestavěnou 6,2palcovou obrazovku (531 ppi).

• Základní model je vybaven baterií 3000 mAh, zatímco model Plus má baterii 500 mAh.

• Oba modely jsou k dispozici v 64, 128 nebo 256 GB verzích ROM. Základní model má maximálně 4 GB RAM, zatímco model Plus má 6 GM RAM.

• Oba telefony jsou vybaveny vestavěným 8-core procesorem Exynos 9810 s 2,9 GHz a grafikou Arm Mali-G72 MP18.

Oba telefony jsou velmi skvělé pro každodenní používání, obstojí v náročných podmínkách a jsou velmi praktické. Výběr vhodného modelu se odráží od toho, čemu se chcete s mobilním telefonem věnovat. Pokud často a rádi fotografujete, určitě zvolte model Samsung Galaxy S9 Plus. Hledáte-li spíše menší a lehčí telefon, bude pro vás zajímavější základní varianta.

Široká škála příslušenství k modelům Samsung

Bez ohledu na to, který z modelů si vyberete, v našem internetovém obchodě etuo.cz najdete mnoho ochranných doplňků pro obě verze nových chytrých telefonů značky Samsung. Nabízíme elegantní a designová pouzdra na mobilní telefon  Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9 Plus. Ochranná pouzdra na mobilní telefony ochrání vaše zařízení před všemi odřeninami, škrábanci a rýhami. Zároveň omezí usazování prachu na vašem mobilní telefonu. V naší nabídce najdete též ochranné folie a ochranná skla na mobilní telefon, které rovněž chrání vaše mobilní zařízení Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy S9 Plus.

Obaly pro mobil Samsung Galaxy S9Obaly pro mobil Samsung Galaxy S9 Plus

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.