Pouzdra na mobilní telefony pro dívky

Pokud chcete dát kryt na mobilní telefon jako dárek své dceři, manželce, přítelkyni nebo mamince, určitě se vám poměrně těžko vybírá. Nabídka je totiž velmi pestrá, jak nejrůznějšími vzory, tak různými designy. Proto bychom vám rádi pomohli s rozhodováním, abyste pro svou oblíbenou ženu či dívku vybrali ten pravý kryt na mobilní telefon.

Pro nejmenší princezny

Pouzdra pro nejmenší dívky

Nabídka internetového obchodu etuo.cz zahrnuje celou řadu krytů na mobilní telefony. Pro ty nejmenší slečny a princzeny doporučujeme především silikonová pouzdra na mobilní telefony – jsou odolné vůči poškození a velmi snadno se čistí. Vybrali jsme pro vás několik roztomilých typů dívčích pouzder. Upřednostňujeme například řadu Forever Young – krásnou grafiku krytu na mobilní telefon s jelenem na růžovém pozadí, obal na mobilní telefon se vzorem jednorožce z duhy nebo se sladkým medvědem v červené.

Králičí pouzdra

Králičí pouzdra

Velké oblibě se těší moderní králičí pouzdra na mobilní telefony. Určitě potěší nejmenší holčičky. Absolutním hitem je růžové pouzdro na mobilní telefon s plyšovou kožešinou a nápisem Hello Bunny. Mezi kryty na mobilní telefony nejdete spoustu veselých králičích pouzder… a do sbírky se dostalo i jiné zvířátko – zajíc! Pouzdro na mobilní telefon s motivem zajíce se srdcem patří mezi bestsellery sbírky ušáků.

Zvířecí kryty na mobilní telefony

Zvířecí kryty na mobilní telefony

Mezi holčičkami se těší velkému zájmu sbírka zvířecích krytů na mobilní telefony. Volně navazuje na králičí pouzdra, ovšem nese se v odlišném stylu. Na krytech mobilních telefonů najdete například žirafu s vtipným obličejem nebo medvěda s vyplazeným jazykem. Jedná se částečně o karikatury a částečně o realistická vyobrazení zvířátek. Základním motivem mezi zvířecími kryty jsou veselá zvířátka.

Kryty na mobily pro teenagery

Obaly s blogovymi vzory

Nákup pouzdra na mobilní telefon pro teenagera je poměrně komplikovanou a náročnou záležitostí. A pro náctileté holčičky je to ještě těžší. Protože vám chceme výběr krytu na mobilní telefon ulehčit, rozhodli jsme se dobře zmapovat současné trendy mezi mladými a vytvořili jsme kolekci krytů na mobilní telefony pro náctileté slečny.

Velmi šik jsou mramorové a pastelové odstíny, které najdete v kolekci Chic Design. V kolekci najdete jedny z nejprodávanějších grafik vůbec. Celkově nejoblíbenější grafikou je Love Mramor s motivem světlého mramoru, dalšími bestsellery jsou geometrické vzory a prášková růžová barva. Velmi prodávaným krytem na mobilní telefon je Boss Girl s lehkým námořnicky modrým a mramorovým designem a sofistikovaným zlatým designem.

Náctiletá děvčata si mohou vybrat také z kolekce pastelových krytů na mobilní telefony PasteLove. Kolekce je ukázala jako hit – mezi nejoblíbenějšími pouzdry jsou pastelová pivoňka, akvarelová růže a jarní fuchsie.

Náctileté dívky chtějí zazářit

třpytivé kryty

Dívky, které rády vyčnívají a chtějí zazářit, si mohou vybrat  třpytivé kryty na mobilní telefony. Třpytky krytu vydrží velkou dobu jako nové. Takové pouzdro na mobilní telefony osloví každou fanynku milující moderní gadgety. Zářivá pouzdra najdete v klasické variantě, ve variantě s brokátem a s kapalinou v nejmódnějších barvách.

Pouzdra na mobilní telefon ve vlastním designu

Pouzdra na mobilní telefon ve vlastním designu

Pro všechny, kteří si chtějí navrhnout vlastní design krytu na mobilní telefon, máme ideální variantu. V naší speciální aplikaci s můžete jednoduchým způsobem vytvořit kryt s vybraným motivem. Stačí nahrát kvalitní grafický soubor a postupovat podle jednoduchých pokynů. Za pár minut si tak můžete vytvořit krásný kryt se vzpomínkami z dovolené nebo s postavami z vašich oblíbených filmů.

Všechny uvedené návrhy jsou k dispozici na více než 500 modelů chytrých telefonů. Jsou vyrobeny z velmi pružného a odolného silikonu. Kryty mají potřebné výřezy na všechny konektory kamery, reproduktory a zvukové vstupy. Pouzdra na mobilní telefony poskytují skvělou ochranu před mechanickými poškozeními a tlumí následky pádu zařízení.

Tematické kolekce krytů Ověřit to!

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.