Na telefonu se systémem Android se nezobrazují emotikony. Co s tím můžete udělat?

Emotikony nepochybně změnily způsob, jakým mezi sebou komunikujeme a staly se prakticky povinnou výbavou všech chytrých telefonů. Telefon, který nečte piktogramy, je v současnosti považováno za nekompletní zařízení. I proto jsme se rozhodli Vám navrhnout, co dělat, když telefon nezobrazuje obrázkové emotikony.

Krok 1. Zkontrolujte si, zda vaše zařízení načítá emotikony

Pokud ve své SMS zprávě, místo smajlíka vidíte pouze čtverce, znamená to, že vaše zařízení s největší pravděpodobností nepodporuje zobrazování emotikonů. Pro potvrzení si otevřete webový prohlížeč a do vyhledávače Google napište výraz „emoji“. Pokud ve výsledcích vyhledávání vidíte místo smajlíků pouze čtverce, vaše zařízení funkci jejich zobrazování určitě nemá.

Krok 2. Zapněte klávesnici emoji

Na telefonu se systémem Android se nezobrazují emotikony. Co s tím můžete udělat?

Je však možné, že vaše zařízení podporuje zobrazování emotikonů, ale vámi zvolená klávesnice vybraná v nastavení telefonu je jednoduše nenačítá.Chcete-li změnit výchozí klávesnici ve svém telefonu, přejděte do části Nastavení >> Systém >> Jazyk a vstup >> Výchozí klávesnice a vyberte si jinou klávesnici z těch, které jsou dostupné.

Krok 3. Stáhněte klávesnici jiné společnosti

Pokud jste zjistili, že žádná z nainstalovaných klávesnic na chytrém telefonu nepodporuje emoji, zůstává vám jen možnost stáhnout si jinou klávesnici. Nejosvědčenější jsou Google Keyboard, Swype Keyboard a Swiftkey.

Pouzdra na mobily button
Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.70 / 5.0 (13)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.