Kde je schránka v telefonu?

Schránka je součástí každé paměti RAM a je velmi užitečným nástrojem, který používáme v telefonu téměř každý den. Umožňuje vám ukládat text a data do paměti vašeho telefonu. Právě díky schránce, můžete rychle a jednoduše zkopírovat prakticky jakýkoli text z prohlížeče nebo zprávy a vložit jej do vámi vybraného pole. Jak můžete najít schránku ve vašem telefonu? Kde se nachází? Poradíme Vám!

Jak zkopírujete a přilepíte text?

Kde je schránka v telefonu?

Chcete-li zkopírovat a vložit text do vámi vybraného okna, ve skutečnosti nepotřebujete vědět, kde se schránka ve vašem telefonu nachází. Stačí jen postupovat podle těchto kroků, které představujeme v pořadí:

1. klepnutím a podržením textu na obrazovce vyberte požadovaný úsek textu,

2. když se objeví potřebné indikátory, přetáhněte je na požadovaný text,

3. vyberte možnost "Kopírovat",

4. klepněte na pole, do kterého chcete vložit text (např. na panel s adresou, či okno zprávy)

5. vyberte možnost „Přilepit”.

Jak najdu tuto schránku v telefonu?

Pokud by však někoho opravdu zajímalo, jak se dostat do schránky v telefonu, lze to udělat otevřením klávesnice vašeho telefonu. Chcete-li provést tento úkon, je třeba klepnout na textové pole. Následně na klávesnici SwiftKey klikněte na „+“ na levé straně a vyberte ikonu schránky. Do schránky klávesnice SwiftKey se dostanete také z úrovně Nastavení. Stačí přejít na Nastavení >> Systém >> Jazyk a vstup >> Klávesnice SwiftKey >> Psaní >> Schránka.

Používáte-li klávesnici Gboard, způsob, jak se dostat do schránky, je také jednoduchý. Stačí klepnout na textové pole a na klávesnici se vám okamžitě zobrazí ikona schránky. Výraznou nevýhodou schránky každé klávesnice je to, že ukládá obsah pouze po krátkou dobu. Například klávesnice Gboard má v paměti pouze posledních pět záznamů a SwiftKey dokonce jen jeden.

Pevně ​​věříme, že díky našim pokynům se vám podařilo zkopírovat a vložit text do nového textového pole a najít schránku ve svém telefonu.

Pouzdra ověřit to!
Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.60 / 5.0 (12)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.