Jaký telefon s Infinity displejem si vybrat?

Módu telefonů s nekonečným displejem na trh zavedla značka Samsung. Korejský výrobce však není v současné době jediný, kdo tuto technologii používá. Najdeme ji i pod hlavičkou jiných značek. V následujícím výčtu najdete chytré telefony s Infinity displejem, které rozhodně stojí za pozornost.

Samsung Galaxy S10 a S10 Plus

Samsung Galaxy S10 - telefon s Infinity displejem

Galaxy S10 a Galaxy S10 Plus jsou nejnovějšími vlajkovými loděmi jihokorejského giganta. Telefony se díky nekonečným displejům Dynamic AMOLED s velmi tenkými rámy vyznačují velmi působivým designem. Zařízení pracují na čipu Exynos 9820 podporovaném pamětí RAM 8 GB. Modely shodně získaly pokročilé trojité kamery, funkci PowerShare a ultrazvukový snímač otisků prstů.

Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro - telefon s Infinity displejem

Huawei P30 se zaobleným OLED displejem představuje nejnovější počin čínského výrobce. Na zařízení najdeme čtečku otisků prstů zakomponovanou přímo do obrazovky, pokročilý trojitý hlavní fotoaparát a baterii, která poskytuje plných 4200 mAh. Srdcem zařízení je výkonný, velmi efektivní procesor Kirin 980 podporovaný 6 nebo 8 GB RAM.

Samsung Galaxy S9 a S9 Plus

Samsung Galaxy S9 - telefon s Infinity displejem

Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9 Plus jsou předchůdci modelové řady Galaxy S10. Oba získaly Infinity Super AMOLED displeje s tenkými rámečky, výkonnými fotoaparáty, moduly bezdrátové komunikace a skenerem iris. Oba telefony disponují velmi efektivním procesorem Exynos 9810.

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 - telefon s Infinity displejem

Samsung Galaxy Note 9 s vysokým rozlišením a zaobleným displejeme Super AMOLED je smartphone typicky určený pro business. Součástí zařízení je speciální stylus S Pen, který má pomoci zvýšit efektivitu práce. Výrobce si dal záležet také na výkonu telefonu. Vybavil jej procesorem Exynos 9810 s 6 GB RAM. Přístroj také získal výkonný fotoaparát, slot pro duální SIM kartu a baterii s kapacitou 4000 mAh.

Sony Xperia XZ3

Sony Xperia XZ3 - telefon s Infinity displejem

Sony Xperia XZ3 představuje vlajkovou loď japonského výrobce z roku 2018 a je vybavená impozantní zahnutou obrazovkou vyrobenou technologií OLED. Smartphone disponuje funkcí bočních rámů, které pracují na principu chytrých gest. Srdcem zařízení je efektivní Snapdragon 845, podporovaný 4 GB RAM. Přístroj získal 19 Mpx hlavní fotoaparát, NFC, 3330mAh baterii a stereo reproduktory.

Oppo Find X

Oppo Find X - telefon s Infinity displejem

Oppo Find X je špičkový model od čínského výrobce. Na trhu se objevil v letošním roce a ihned zaujal svým atraktivním designem. Přístroj je vybavený zaoblenou obrazovku AMOLED se štíhlými rámečky a horní výsuvnou bradičkou, která ukrývá kromě kamery ještě senzor pro odemykání obličejem. Telefon pracuje na bázi čipu Snapdragon 845 s 8 GB RAM, má baterii s kapacitou 3730 mAh a výkonný duální fotoaparát.

K zaobleným, nekonečným obrazovkám sahají výrobci nejčastěji v případě vlajkových lodí svých modelových řad. Pokud po zahnutém displeji toužíte a nemůžete si dovolit koupi špičkového smartphonu, doporučujeme sáhnout po některém ze starších modelů. Více se dočtete také v našem článku: Kdy je nejlepší čas na koupi vlajkového smartphonu?

Pouzdra na mobil Ověřit to

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.30 / 5.0 (15)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.