Jak zapnout nouzový režim v telefonu iPhone?

Spuštění telefonu iPhon v nouzovém režimu způsobí, že se v zařízení otevřou pouze původní aplikace. Veškeré upgrady, motivy, doplňky a rozšíření, které jste později nainstalovali, se deaktivují. Jednoduše si tak můžete ověřit, jestli by telefon nefungoval lépe bez aplikací, které jste si stáhli, a zda by nebylo lepší některé programy trvale odstranit. Na následujících řádcích si řekneme, jak zapnout nouzový režim v jednotlivých modelech Apple iPhone.

Nejnovější modely Apple: iPhone 8 iPhone X, iPhone XS

Jak zapnout nouzový režim v telefonu iPhone? iPhone X

Pokud chcete zapnout nouzový režim v zařízeních iPhone 8 / 8+, iPhone X, iPhone XS, XS Max, XR, podržte současně boční tlačítko a jedno z tlačítek hlasitosti a přejeďte po posuvníku vypnutí. Připojte přístroj k počítači a současně držte stisknuté boční tlačítko. Jakmile se zobrazí obrazovka v nouzovém režimu, tlačítko uvolněte.

Model IPhone 7

Jak zapnout nouzový režim v telefonu iPhone? iPhone 7

V modelech iPhone 7 a 7 Plus spustíte nouzový režim stisknutím a podržením bočního nebo horního tlačítka a vypnutím telefonu prostřednictvím posuvníku na obrazovce. Připojte iPhone k počítači a současně držte stisknuté tlačítko pro snížení hlasitosti. Uvolněte ho, jakmile se objeví obrazovka v nouzovém režimu.

Starší modely Apple: iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6

Jak zapnout nouzový režim v telefonu iPhone? Apple 5

Starší modely značky Apple, jako je iPhone 4 / 4s, iPhone 5 / 5s a iPhone 6 / 6s / 6 Plus, se přepínají do nouzového režimu stisknutím a podržením bočního nebo horního tlačítka a vypnutím zařízení pomocí přetažení posuvníku. Připojte iPhone k počítači a současně držte stisknuté tlačítko „Domů“. Uvolněte ho teprve ve chvíli, kdy se na obrazovce objeví „Nouzový režim“.

Deaktivace nouzového režimu

Pokud chcete přejít z nouzového režimu do běžného, jednoduše telefon vypněte a znovu zapněte.

Doufáme, že díky těmto krokům jste mohli na svém telefonu iPhone jednoduše spustit nouzový režim a zkontrolovat, jak zařízení funguje beze všech pozdějších instalací.

Pouzdra na mobil Ověřit to

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.60 / 5.0 (10)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.