Jak vypnout přístupový kód v telefonech iPhone?

Hlavním účelem přístupového kódu v zařízeních Apple je ochrana uživatele, tedy jeho dat. Kromě tohoto kódu máte však na výběr i jiné, pohodlnější způsoby zabezpečení, například Face ID nebo Touch ID. Na následujících řádcích si řekneme, jak přístupový kód na telefonech iPhone vypnout, aby bylo jeho používání pohodlnější.

Deaktivace přístupového kódu na iPhone X a novějších modelech

Jak vypnout přístupový kód v telefonech iPhone X?

Pokud chcete vypnout přístupový kód na nejnovějších telefonech iPhone, přejděte do „Nastavení“ >> „Face ID“ >> „kód“. Z nabízených položek jednoduše vyberte: „Zakázat kód“.

Vypnutí přístupového kódu na starších telefonech Apple

Jak vypnout přístupový kód v telefonech Apple iPhone?

Jestli chcete deaktivovat kód na starších telefonech iPhone, které jsou vybavené funkcí Touch ID, přejděte do „Nastavení“ telefonu a vyberte položku „Touch ID“ >> „Kód“ >> „Zakázat kód“. V přístrojích, které nejsou vybavené čtečkou otisků prstů se přístupový kód zakáže po kliknutí na následující kombinaci: „Nastavení“ >> „Kód“ >> „Zakázat kód“.

Za zmínku ještě stojí fakt, že v záložce „kód“ najdeme kromě možnosti deaktivace přístupového kódu také další funkce. Můžete tu například změnit svůj současný kód nebo upravit jeho nastavení.

Pevně doufáme, že pro vás byl tento článek užitečný a že je díky našim tipům zacházení s telefonem iPhone mnohem pohodlnější.

Pouzdra na mobil Ověřit to

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.60 / 5.0 (12)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.