Jak stáhnout WhatsApp do telefonu se systémem Android?

WhatsApp Messenger je jednou z nejpopulárnějších bezplatných aplikací pro zasílání zpráv s více než 5 miliardami stažení. Vše, co musíte udělat, je mít přístup k internetu, abyste si mohli vyměňovat zprávy s ostatními uživateli a také provádět hlasové hovory a videohovory. Mnoho lidí považuje WhatsApp za bezpečnější alternativu k Messengeru. Jak si však stáhnete WhatsApp do telefonu z Androidem?

Stáhněte si WhatsApp na telefon z Androidem

1. Jak stáhnout WhatsApp do telefonu se systémem Android?

Chcete-li si bezpečně stáhnout aplikaci WhatsApp Messenger do telefonu Android, použijte oficiální obchod s aplikacemi Google Play. Pokud nechcete při stahování aplikace plýtvat cennými mobilními daty, je nejlepší se po tuto dobu připojit k síti Wi-Fi. Každý smartphone má mezi aplikacemi, které byly v telefonu předinstalované, Obchod Play. Zástupce do Obchodu Play je obvykle na domovské obrazovce smartphonu.

1. Otevřeme Obchod Play.

2. V okně „Hledat aplikace a hry“, které se zobrazí nahoře, zadejte „WhatsApp Messenger“.

3. Zobrazí se okno se základními informacemi o aplikaci, jako je počet stažení nebo vydaná stanoviska. Vyberte zelené vodorovné tlačítko „Instalovat“.

4. Telefon začne stahovat aplikaci poté, co se zobrazí dvě možnosti: odinstalovat nebo otevřít.

Instalace aplikace WhatsApp krok za krokem

Instalace WhatsApp na telefon Android je jednoduchá a intuitivní. Abyste se však ujistili, že byl komunikátor správně nainstalován, postupujte podle následujících pokynů:

1. Otevřete v telefonu staženou aplikaci WhatsApp Messenger.

2. Zobrazí se uvítací okno. Zvolíme zelené tlačítko „Přijmout a pokračovat“, které se týká přijetí zásad ochrany osobních údajů a pravidel pro messenger.

3. Dalším krokem je zadání vašeho telefonního čísla s předvolbou pro zemi operátora.

4. Po zadání telefonního čísla vyberte možnost „Další“ a poté znovu zkontrolujte, zda bylo zadáno správné telefonní číslo, a potvrďte klepnutím na „OK“.

5. Komunikátor odešle do telefonu ověřovací kód pro bezpečnou autorizaci vaší registrace. Měli byste jej zadat do zobrazeného pole, ačkoli většina nových smartphonů jej vyplní automaticky.

6. Dalším krokem je doplnění informací o profilu. Můžeme přidat profilový obrázek a zadat své jméno nebo libovolnou přezdívku.

7. Po dokončení postupu potvrďte výběrem „Další“.

8. To je vše – WhatsApp Messenger je připraven k použití. Pokud chceme automaticky synchronizovat kontakty z našeho telefonu, vybereme nastavení aplikace a následně její oprávnění, kde akceptujeme oprávnění WhatsApp pro kontakty na smartphonu. WhatsApp poté zjistí všechny přátele, kteří používají tento messenger.

pouzdra na mobil ověřit to!

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.80 / 5.0 (12)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.