Jak do telefonu zkopírovat odkaz z YouTube?

Aplikace YouTube nezobrazuje u přehrávaných videí URL adresy a proto je musí někteří lidé složitěji kopírovat z webu. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak rychle zkopírovat odkaz z YouTube do telefonu. Na následujících řádcích si řekneme, jak jednoduše odkaz z YouTube do telefonu zkopírovat.

YouTube v telefonu - jak zkopírovat odkaz?

1. Jak do telefonu zkopírovat odkaz z YouTube?

Pokud chcete odkaz z YouTube do telefonu zkopírovat, postupujte podle následujících kroků:

1. Otevřete aplikaci YouTube (klikněte na červenou ikonu se znaménkem „play“ uprostřed).

2. Najděte video, jehož odkaz chcete zkopírovat.

3. Klikněte na šipku se slovy „Sdílet“, která se nachází pod videem. (Šipka se také zobrazí v pravém horním rohu obrazovky, když kliknete na přehrávané video).

2. Jak do telefonu zkopírovat odkaz z YouTube?

4. Z rozbalovací nabídky vyberte položku „Kopírovat odkaz“.

3. Jak do telefonu zkopírovat odkaz z YouTube?

5. Adresa videa se v tuto chvíli zkopírovala do schránky. Nyní ji můžete vložit do jakékoli textové zprávy nebo e-mailu tak, že podržíte obrazovku na místě vložení a stisknete „Vložit“.

4. Jak do telefonu zkopírovat odkaz z YouTube?

Místo kopírování adresy videa a následného vložení můžete odkaz také ve zprávě přímo sdílet. Pokud to chcete provést, z rozbalovací nabídky místo „Kopírovat odkaz“ vyberte buď: „Zprávy“, „Gmail“, „Messeger“ nebo „Instagram“ (v závislosti na cílové aplikaci, do které chcete odkaz odeslat).

Portál YouTube vám také nabízí možnost odesílat adresy videí přes Bluetooth či Wifi anebo zveřejňovat odkazy na Facebooku.

Abyste měli snadný přístup ke svým oblíbeným videím, můžete je také přímo stáhnout do svého telefonu

Pouzdra na mobil Ověřit to

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.40 / 5.0 (8)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.