Jak aktualizovat Obchod Play?

Obchod Play se v telefonech se systémem Android aktualizuje automaticky. Může se však stát, že dojde k nějaké chybě nebo zpoždění v aktualizaci. V takovém případě rozhodně stojí za to přistoupit k manuálnímu aktualizování aplikace na nejnovější verzi. V tomto příspěvku si řekneme, jak můžete Obchod Play ve smartphonu sami aktualizovat.

Aktualizace Obchodu Play v Nastavení aplikace

Pokud chcete aktualizovat Obchod Play na nejnovější verzi, rozklikněte tuto ikonu a potom klikněte na tři pomlčky v levém horním rohu obrazovky. Z nabídky si vyberte „Nastavení“, potom najděte a klikněte na „Verze Obchodu Play“ / „Build Version“ *. Aplikace buď vyhledá aktualizaci, nebo vás informuje o tom, že verze Obchodu Google Play je zcela aktuální.

Upgradujte starší verzi Obchodu Play

Jak aktualizovat Obchod Play

V případě staršího telefonu se může stát, že aplikace Obchodu Play bude poněkud zastaralá. V takovém případě v Nastavení aplikace možnost její aktualizace nenajdete. Pokud se vás to týká, doporučujeme stáhnout si ze sítě soubor APK a nainstalovat si ho. Stačí, když navštívíte stránky APKMirror, stáhnete si nejnovější verzi Obchodu Play a spustíte ji.

Pokud se přitom zobrazí zpráva, že instalovat aplikace z neznámých zdrojů nelze, jděte do Nastavení telefonu, otevřete záložku „Zabezpečení“ / „Zabezpečení a soukromí“ a vyberte „Instalovat aplikace z neznámých zdrojů“ / „Instalovat neznámé aplikace“ *. Potom ze seznamu vyberte soubor APK. Zobrazit by se vám mělo standardní hlášení o instalování aplikace.

Obchod Play je jednou z nejpoužívanějších aplikací na telefonech se systémem Android. S naším jednoduchým návodem ji můžete mít ve svém smartphonu vždy aktuální.

* Názvy záložek se mohou mírně lišit v závislosti na značce a modelu smartphonu.

Pouzdra na mobil Ověřit to

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.40 / 5.0 (10)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.