Co je to Pop Holder a jak se používá?

Pop Holder je nejnovější gadget k mobilním telefonům, který dosahuje v západních zemích neuvěřitelně rekordních prodejů. Rostoucímu zájmu se ovšem těší i v České republice. Pop Holder byl navržen k tomu, aby usnadňoval používání mobilních zařízení. Ukážeme vám, jak Pop Holder používat, abyste maximálně využili jeho multifunkčnost.

Co je to Pop Holder?

Co je to Pop Holder?

Pop Holder je malé držadlo na mobilní telefon nebo tablet, který je vyrobený z plastu. Připevníte ho k zadní části přístroje nebo pouzdra na mobilní telefon. Pop Holder se skládá ze dvou částí: z rukojeti s lepicí vložkou a sponou. Maximální výška Pop Holder v rozloženém stavu je 2,5 cm. Po sklopení příslušenství je Pop Holder vysoký pouze 10 mm, proto v kapse ani kabelce nezabere mnoho místa. Pop Holder je vhodný držák na mobil pro všechny typy mobilních telefonů – ať už máte Apple, Samsung nebo Huawei, bude se k vašemu telefonu hodit a bude mu slučet.

Jak používat Pop Holder?

Jak používat Pop Holder?

Pop Holder je univerzální a velmi multifunkční gadget. Může vám pomáhat v mnoha situacích a během celé řady aktivit. Uvádíme několik tipů, jak Pop Holder používat.

1. Pop Holder má poholnou rukojeť. Díky tomu můžete velmi jistě hovořit a telefon držet v jedné ruce. Během spousty činností totiž potřebujete druhou ruku volnou – a právě v těchto situacích vám Pop Holder pomůže. Zvyšuje komfort vašeho používání chytrého telefonu, ale stabilizuje zařízení v ruce, což snižuje riziko jeho sklouznutí a možného pádu.

Pop Holder držák na mobil

2. Pop Holder je praktický stojan, který vám bude sloužit při sledování filmů, při používání nejrůznějších aplikací, při videohovorech, při fotografování pomocí samospouště nebo při používání telefonu jako budíku či alarmu.

3. Kolem Pop Holderu můžete zamotat kabely sluchátek. Neposedné a dlouhé kabely můžete stočit kolem Pop Holderu, abyste se zbavili jejich otravného zamotávání a poletování po batohu či kabelce.

Kolem Pop Holderu můžete zamotat kabely sluchátek

4. Pop Holder usnadňuje používání mobilního telefonu během jízdy v autě. Klip v sadě totiž umožňuje stabilní připevnění mobilního telefonu s Pop Holderem ke sklu či palubní desce auta. Je to tedy ideální držák na mobil do auta.

pop holder - držák na mobil do auta

Pop Holder je nejen praktický gadget, ale také vkusná ozdoba

Pop Holder je perfektním držákem na mobil a držákem na mobil do auta, ale zároveň je velmi vkusným doplňkem vašeho mobilního telefonu. Kromě praktičnosti a funkčnosti se vyznačuje velmi originálním designem. Pop Holder s motivem v různých barvách a krásných designech vypadá velmi stylově v kombinaci s jakýmkoli dalším zařízením. 

Držáky Pop Holder Ověřit to!

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.