Co dělat, když Bluetooth v telefonu nefunguje?

Bluetooth je jedním z nejzákladnějších způsobů bezdrátové komunikace na světě. Co si však počít, když tato technologie začne selhávat a Bluetooth ve vašem telefonu přestane fungovat?

Co s nefungujícím Bluetooth? Zkuste naše tipy:

1. V první řade se přesvědčte, že je funkce Bluetooth ve vašem telefonu aktivní.

Zjistěte, zda je v horní části obrazovky symbol pro Bluetooth aktivní. Pokud tomu tak není, funkci jednoduše aktivujte přejetím prstem z horního okraje obrazovky dolů a kliknutím na logo Bluetooth.

2. Umístěte svůj telefon co nejblíž zařízení, se kterým ho chcete spárovat.

Co dělat, když Bluetooth v telefonu nefunguje?- Umístěte svůj telefon co nejblíž zařízení

3. Telefon vypněte a znovu zapněte.

4. Zrušte automatické párování. Je možné, že se telefon opakovaně snaží připojit k poslednímu spárovanému zařízení. Přejděte do Nastavení, vyhledejte Bluetooth a ze seznamu dostupných zařízení odeberte to, ke kterému se váš smartphone pokouší připojit.

5. Svůj telefon plně nabijte.

Co dělat, když Bluetooth v telefonu nefunguje? - Svůj telefon plně nabijte

Některé přístroje jsou vybavené funkcí inteligentního řízení spotřeby, která deaktivuje Bluetooth pokaždé, když je baterie téměř vybitá.

6. Přesuňte zařízení s Bluetooth od routeru Wifi, protože i ten dokáže spojení rušit.

Co dělat, když Bluetooth v telefonu nefunguje? - Přesuňte zařízení s Bluetooth od routeru Wifi, protože i ten dokáže spojení rušit.

Jeden z těchto tipů by měl potíže s Bluetooth spolehlivě vyřešit. Pokud se to nestane, nezbývá než odkázat vás na odborníky v autorizovaném servisním středisku nebo na vašeho operátora.

Pouzdra na mobil Ověřit to

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.60 / 5.0 (12)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.