7 mobilů s velkou kapacitou baterie

Smartphone může mít skvělou výbavu, můžete v ním mít ty nejlepší apky a skvělé hry, co však z toho, pokud když se vybije během chvilky. Ano, možná si pomyslíte, že od toho jsou tady powerbanky. Do jisté míry máte pravdu, ale i sebelepší powerbanka je jen dalším zařízením. Ideálem je mít vše v jednom. Skvěle vybavený chytrý telefon, který má baterii s dostatečnou kapacitou i pro dlouhé hodiny hovorů, práce nebo hraní. Sestavili jsme proto pro vás řebříček aktuálně dostupných telefonů se velkými bateriemi.

1. Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM

Smartphone, který je po všech směrech skvělý, má i vynikající baterii. U telefonu Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM můžete očekávat nadstandardní výkon a především úžasný fotoaparát s třemi základními kamerami. To vše jistí baterie s kapacitou 4200 mAh.

2. Huawei Mate 20 Pro 6GB/128GB Dual SIM

Huawei Mate 20 Pro 6GB/128GB Dual SIM, pouzdra

Značka Huawei Mate 20 Pro myslí zkrátka nejen ne výbavu telefonů, ale i na jejich výdrž. I tento model má skvělou výbavu, vyladěný fotoaparát a baterii s kapacitou 4200 mAh.

3. Samsung Galaxy A70 Dual SIM

Velký displej, ultra širokoúhlý objektiv a výborné zabezpečení jsou základní devizy smartphonu Samsung Galaxy A70 A705F Dual SIM. Přidejte k tomu výborný fotoaparát, super výkon a baterii s 4500 mAh a máte velice zajímavý chytrý telefon.

4. Xiaomi Mi Max 3 4GB/64GB

Čínský výrobce Xiaomi atakuje špičkové telefony výbavou a konkuruje jim zajímavými cenami. Zavedené značky se tak chtě nechtě musí prát s dalším hráčem na trhu. U modelu se Xiaomi Mi Max 3 vytasilo s baterií 5000 mAh.

5. Asus Zenfone 6 ZS630KL 64GB/6GB

Chvíli trvalo, než se značka Asus prosadila i na poli chytrých telefonů. Nicméně dnes zde má pevnou pozici a konkurence s ní musí počítat. Model Asus Zenfone 6 ZS630KL 64GB/6GB je vybaven baterií s nadstandardní kapacitou 5000 mAh.

6. Asus ZenFone Max Pro M1 ZB602KL 4GB/64GB

Asus ZenFone Max Pro M1 ZB602KL, pouzdra

Asus ZenFone Max Pro M1 ZB602KL - levnější varianta oblíbeného Asus ZenFone má stále dost dobrou výbavu. Bonusem je baterie s 5000 mAh.

7. Samsung Galaxy M20 4GB/64GB Dual Sim

Samsung Galaxy M20 patří k spíše levnějším modelům korejského výrobce. I tento model se však může chlubit skvělou baterií s kapacitou 5000 mAh.

power bank

Pokud vám i tak uvedené kapacity baterií nestačí, pořiďte si v e-shopu etuo.cz kvalitní power banku. Je skvělou zálohou na cesty i do práce.

Pouzdra na mobil Ověřit to

Petr Koudelka
Petr Koudelka

Milovník nových technologií, léta fascinován mobilními zařízeními. Vášnivý fanoušek gadgetů a tester GSM příslušenství. Nedávno - recenzent elektronických zařízení a redaktor. Ve volném čase se věnuje drátenictví a hraje na konzole. Na blogu etuo píše o problémech, se kterými se dennodenně setkávají uživatelé chytrých telefonů.

Hodnocení: 4.40 / 5.0 (13)
Tvůj názor
Zvolte jednu možnost z výše uvedených prosím.