Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
APPLE
APPLE IPHONE X
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Apple iPhone X - tvrzené sklo 3MK HardGlass (298152)

Hodnocení: 4.8   (4)
Cena: 269,00 Kč
Dostupnost 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Opravdový tvrďák mezi skly

3MK HardGlass na mobil Apple iPhone X

Osvědčený polský výrobce tentokrát zaměřil svou pozornost na tvrzená ochranná skla na mobily a naším prostřednictvím pro vás připravil nabídku kvalitní ochrany displeje pro váš . 3MK HardGlass je sklo tvrzené při 420 stupních Celsia, takže je ještě pevnější, než skla běžná. Na Mohsově stupnici tvrdosti dosahuje 9 stupně a to při výjimečně malé tloušťce. Má pouhých 0,3 mm. Elegantní zaoblené rohy 2.5D drží na displeji lépe a jsou příjemné na dotek. Po aplikaci zůstanou všechny dotykové, zobrazovací, ale třeba i zoomovací funkce naprosto stejné. Ochranné sklo má veškeré výřezy pro fotoaparát, reproduktor i ovládací tlačítko. Svůj Apple iPhone X budete moci používat dál tak, jak jste zvyklí. Nasazení skla je jednoduché. Pokud přesně dodržíte uvedený postup, vyhnete se i nepříjemným bublinkám. Tvrzené sklo na displej se postará o delší životnost vašeho přístroje a poskytne mu důležitou ochranu nejen proti poškrábání a mechanickému poškození, ale také pro případ pádu.


Jak nasadit tvrzené sklo? - Zjistěte víc  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Trip, 21. prosince 2018

  Jarek, 4. prosince 2018

  Tusk, 26. listopadu 2018

  Ben, 4. června 2018

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.