+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Apple iPhone 7 - obal na mobil Apple Silicone Case - Pink Sand (262636)

Hodnocení: 4.7   (3)
Cena: 999 Kč
Vyberte barvu:
Dostupnost 0 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 69 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY DODÁNÍ BRZY
OZNÁMENÍ O DOSTUPNOSTI

Mohlo by se vám také líbit

Apple Silicone Case z kvalitního silikonu

Stylový kryt na mobil Apple iPhone 7

Chcete zajistit dlouhou životnost svému smartphonu? Bojíte se škrábanců či oděrek? Nechcete si kupovat každý rok nový? Schovejte svůj Apple iPhone 7 do silikonového pouzdra! Kryty na mobil jsou praktickou ochranou pro jakýkoliv telefon. Konkrétně Apple Silicone Case je vhodný pro model Apple iPhone 7. Prodlouží životnost vašeho telefonu, ochrání jej při pádu a zajistí jeho dokonalý vzhled i po několika letech. Díky použitému silikonu je obal dokonale pružný a vašemu telefonu se skvěle přizpůsobí. Nijak nesníží kvalitu jeho funkcí nebo bočních tlačítek, což se u některých neautorizovaných obalů může stát. Apple Silicone Case má matný, příjemný povrch, který neklouže a perfektně se drží v ruce. Můžete si jej vybrat v několika módních odstínech. Pořídit si můžete hned více obalů najednou a vždy je sladit i se svým outfitem. Ochraňte svůj telefon a prodlužte jeho životnost o několik let. Váš iPhone i vaše peněženka vám za to poděkují! Apple Silicone Case je skvělou volbou!  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík do balíkovny
1 - 2 pracovní dny 69 Kč 99 

Balík na poštu
1 - 2 pracovní dny 75 Kč 105 

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Janek, 11. července 2018

  Scotch, 30. dubna 2018

  Milan, 5. dubna 2018

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.