+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Apple iPhone 6 - tvrzené sklo MyScreen Protector Diamond Glass (61078)

Hodnocení: 5.0   (2)
Cena: 259 Kč
Dostupnost 0 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 69 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY DODÁNÍ BRZY
OZNÁMENÍ O DOSTUPNOSTI

Opravdový tvrďák mezi skly

MyScreen Protector Diamond Glass na mobil Apple iPhone 6

Displej mobilního telefonu je to nejdůležitější. Jen díky němu si můžete na plno užít všech funkcí a možností svého telefonu. Pokud se poškrábe, nejen, že váš telefon tím ztrácí svou hodnotu, ale také zásadní funkčnost. Proto displej Apple iPhone 6 chraňte ochranným sklem MyScreen Protector Diamond Glass. Tento vcelku nenápadný doplněk dokáže perfektně ochránit váš telefon i proti nejhorším vrypům. Konečně můžete zapomenout na odřený displej od klíčů, knoflíků nebo zipů. Proti tomu všemu váš telefon ochranné sklo MyScreen Protector Diamond Glass ochrání! Toto tvrzené sklo na telefon má vysokou odolnost proti poškrábání (9H). To znamená, že už se s ním nemusíte bát prasklin na displeji. MyScreen Protector Diamond Glass pro Apple iPhone 6 by měl mít každý, kdo si nechce pořizovat nový telefon každý rok a přitom si chce užít čistých barev a perfektní grafiky. Zapomeňte na nepříjemné škrábance na displeji vašeho telefonu! Zapomeňte na nutnost neustále opatrovat mobil, aby se mu nic nestalo! Užijte si jeho funkcí na plno a bez obav!


Jak nasadit tvrzené sklo? - Zjistěte víc  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík do balíkovny
1 - 2 pracovní dny 69 Kč 99 

Balík na poštu
1 - 2 pracovní dny 75 Kč 105 

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Stratosphere, 28. ledna 2018

  Banshee, 9. srpna 2016

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.
  • Značka zařízení: Apple
  • Model zařízení: iPhone 6
  • Design / Série: MyScreen Protector

Koupit jako sadu