+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Apple iPhone 5c - tvrzené sklo Forcell Flexible Glass (249088)

Hodnocení: 4.4   (5)
Cena: 189,00 Kč
Dostupnost 0 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY DODÁNÍ BRZY
OZNÁMENÍ O DOSTUPNOSTI

Opravdový tvrďák mezi skly

Ochranné sklo Forcell Flexible Glass na mobil Apple iPhone 5c

Displej telefonu je ta nejkřehčí a nejchoulostivější část vašeho Apple iPhone 5c. Stačí málo a může být nenávratně podřený. Bohužel vám pak nepomůže ani sebelepší leštěnka. Jakmile už jednou škrábance a rýhy na displeji jsou, nikdy se jich nezbavíte. Proto chraňte svůj telefon a předcházejte takovým problémům. S ochranným sklem Forcell Flexible Glass je to ale hračka. Tato tvrzená ochranná skla na mobily jsou dokonale uzpůsobená vašemu Apple iPhone 5c. Stačí opatrně přilepit toto ochranné sklo na displej vašeho smartphonu a okamžitě je chráněn i proti nejostřejším předmětům. I po letech bude displej vašeho telefonu dokonale hladký a jasný. A pokud se vám nechtěně poškrábe samotné ochranné sklo, můžete jej jednoduše vyměnit za nové. Fólii totiž můžete ze svého Apple iPhone 5c stáhnout a opět nalepit novou. Je to jednoduché a zvládne to naprosto každý. Vašemu telefonu se prodlouží životnost klidně o několik let. Sledování filmů či seriálů, hraní her či focení fotografií bude i po letech stejným zážitkem, jako první den, kdy jste si telefon přinesli z obchodu.


Jak nasadit tvrzené sklo? - Zjistěte víc  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Photon, 14. listopadu 2018

  Surge, 19. října 2018

  Orthros, 5. dubna 2018

  Petr, 16. ledna 2018

  Mojmír, 10. ledna 2018

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.