+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Apple iPad Pro 10.5 - obal na tablet Flex Book Fantastic - pivo s pěnou (260672)

Hodnocení: 5.0   (3)
Cena: 379,00 Kč
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Mohlo by se vám také líbit

Široká nabídka knížkových obalů Flex Book

Stylový kryt na tablet Apple iPad Pro 10.5

Nejen mobilní telefon, ale také váš tablet si zaslouží ochranu s nádechem designu. Pořiďte svému tabletu tento praktický obal na tablet Flex Book Fantastic. Nejen, že jej ochrání před poškrábáním, ale také jej můžete využít jako praktický stojánek. Váš tablet Apple iPad Pro 10.5 do obalu jednoduše vložíte a o víc se nemusíte starat. Kryt na tablet zajistí jeho dokonalou ochranu na několik měsíců nebo třeba i let. Tablet můžete i nadále používat bez omezení. Knížkové obaly na tablet jsou vhodné pro všechny typy tabletů. Můžete jím ozdobit svou elektroniku a zajistit zároveň prodloužení její životnosti. Voda či ostré předměty už nebudou mít šanci! Kryty na tablet Flex Book Fantastic chrání tablety před nejrůznějším mechanickým poškozením. Zároveň si můžete vybrat z velkého množství potisků. Na výběr máte vtipné obrázky, fotografie zvířátek, designové grafiky, moderní vzory, barevné potisky či zajímavé fotografie. Každý si může vybrat to své, a to i vy!

Originální vzhled

Efektivní ochrana

Pouzdro na tablet má velice příjemnou strukturu, pohodlně se drží a perfektně se s ním manipuluje. Vnitřní část obalu je pokryta velice jemným materiálem, díky kterému se displej vašeho tabletu nikdy nepoškrábe. Tablet vám dokonce může v krytu spadnout a stejně se mu nic nestane. Tyto knížkové obaly na tablet Flex Book Fantastic jsou perfektně uzpůsobeny právě pro váš Apple iPad Pro 10.5. To znamená, že mají detailní výřezy přesně v místech, kde se nachází vstup pro sluchátka, nabíječku či fotoaparát. Svůj tablet tak můžete stále používat bez omezení. Už nikdy jej nemusíte z obalu vytáhnout. A pokud vás začne potisk nudit, můžete si jednoduše koupit nový. Kryty na tablet Flex Book Fantastic jsou také skvělým narozeninovým či vánočním dárkem. Hledáte nějaký praktický dárek pro své blízké? A vlastní tablet Apple iPad Pro 10.5? Pak jim pořiďte právě tento obal na tablet. Praktičtější dárek byste jen těžko hledali. Navíc díky pouzdru na tablet zůstane jejich zařízení stále jako nové.  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 79 Kč 109 

PPL
1 - 2 pracovní dny 89 Kč 119 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Jonáš, 7. prosince 2018

  Tonin, 7. ledna 2018

  Bertík, 29. září 2017

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.

Koupit jako sadu