CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Apple iPad mini 4 - tvrzené sklo (70341)

Hodnocení:  4.8
(5)
Cena: Akční cena 225 Kč Běžná cena 449 Kč including VAT 23%
Dostupnost 4 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
etuo sklo

9H tvrzené sklo na obrazovku tabletu

 

Pokud vám záleží na co nejefektivnější ochraně obrazovky vašeho tabletu před případným mechanickým poškozením, vyberte si tvrzené sklo s tvrdostí 9H na Mohsově stupnici. Odolné příslušenství zabraňuje vzniku škrábanců a nečistot na povrchu displeje. Díky tloušťce 0,3 mm také minimalizuje riziko rozbití skla obrazovky v důsledku nárazu nebo pádu tabletu. V rámci nabídky internetového obchodu etuo.cz vám nabízíme tvrzená skla na míru pro konkrétní model tabletu, díky čemuž se zohledňují původní rozměry displejů a skla tak chrání celý jejich povrch.

 

Vlastnosti 9H tvrzeného skla etuo.sk:

  • tvrdost 9H na Mohsově stupnici,
  • tloušťka 0,3 mm
  • oleofobní povlak,
  • otvory pro vnější komponenty,
  • velmi dobrá transparentnost.
9H tvrzené sklo

Tvrzené sklo 9H na obrazovku tabletu - další výhody

 

Ochranné tvrzené sklo zaručí vysoký stupeň ochrany displeje vašeho tabletu. Jelikož je pokryto speciálním oleofobním povlakem, pomaleji se na něm ukládají nečistoty a usnadňuje se čištění obrazovky. Tvrzená skla navzdory své tvrdosti a tloušťce neovlivňují kvalitu zobrazovaného obrazu ani citlivost dotykového displeje. Tloušťka 0,3 mm nezasahuje do designu zařízení a na telefonu působí bez viditelného zvětšení jeho rozměrů. Díky výřezům přizpůsobeným na míru modelu tabletu sklo nepřekáží při používání prvků jako přední kamera či reproduktor.

sklo na obrazovku tabletu

Tvrzená ochrana displeje - nepostradatelný doplněk

 

Pokročilé ochranné vlastnosti, tenký design a velmi dobrá průhlednost dělají z tvrzeného skla skvělý doplněk pro váš tablet. Ochranná fólie na displej dobře přilne k povrchu displeje, během používání se neodlepuje ani neposouvá. Tvrzené sklo je dobrou alternativou k polykarbonátovým fóliím, které chrání obrazovku hlavně proti poškrábání, aniž by se snížilo riziko prasklin na displeji. Důležité je, že tvrzené sklo je příslušenství, které si můžete nainstalovat i sami. Balení pevné kartónové krabici obsahuje nejen fólii na displej, ale také potřebné příslušenství pro čištění displeje. Stačí odstranit nečistoty z povrchu obrazovky a poté na ni přiložit sklo a přitisknout. Po demontáži sklo nezanechá žádné trvalé stopy.

 

*Zobrazené fotky jsou náhledové. Produkt se může lišit od zobrazeného na fotce výřezy na komponenty a balením v závislosti na šarži dodání.


POZOR! Tvrzené sklo překrývá pouze plochý povrch displeje, bez zaoblených okrajů a rohů obrazovky.

Jak nasadit tvrzené sklo? - Zjistěte víc  Informace o výrobci