+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010) - obal na mobil Foto Case - whisky (154656)

Ocena: 4.8   (4)
Cena: 249,00 Kč
Dostupnost 7 ks  
Dodání do 48 h  
Ceny dopravy od 60,00 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Mohlo by se vám také líbit

Foto Case z kvalitního silikonu

Stylový kryt na mobil Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010)

Tentokrát pro vás nemáme vůbec jednoduchý úkol. Kryty na mobily Foto Case jsou jednou z nejnabitějších kategorií, kterou v našem velkoobchodě můžete najít. Nabízí nepřeberné množství obalů s nejrůznějšími motivy, které spojuje vždy jen to, že jde o nějakou fotku. Ovšem ta šíře námětů! Posuďte sami: detaily šťavnatého ovoce nebo lahodných jídel a nápojů, roztomilá zvířata, letní, zimní či třeba večerní aktivity, nejrůznější koníčky a způsoby trávení volného času. To všechno a mnohem víc tyto obaly na mobil zachycují a mohou prozrazovat i o vás. Několik minut, které výběru věnujete se vám však spolehlivě vrátí. Pokud opravdu toužíte po tom, aby váš kryt na telefon nesl motiv, který o vás skutečně něco vypovídá, doporučujeme se touto pestrou nabídkou prokousat. Pouzdra Foto Case jsou vyrobená z kvalitního silikonu. Jsou ohebná a přitom dostatečně pevná na to, aby vašemu Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010) poskytla náležitou ochranu proti většině běžného poškození. Tisk je velmi stálý. Váš Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010) díky tomu odolá škrábancům, oděrkám i špíně. Pokud se náhodou ušpiní, stačí ho jednoduše omýt vlažnou vodou. Jeden tip pro vás: čím výraznější a plnější motiv si vyberete, tím lépe váš obal odolá nečistotám, které se nevyhnutelně vytvoří při opravdu dlouhodobém používání.

Originální vzhled

Efektivní ochrana

Vedle potištěné zadní části jsou obaly na mobil Foto Case vybavená průsvitnými boky. Tvar vašeho Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010) tak zůstane opticky zachovaný. Boky vystupují mírně i nad displej telefonu, který díky tomu nepřijde do přímého kontaktu s rovnými povrchy, na které ho položíte. I přesto vám doporučujeme zesílit ochranu nákupem kvalitní fólie nebo skla, třeba opět z naší nabídky. Výřezy na obalu přesně odpovídají rozmístění funkčních a ovládacích prvků na vašem Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010). S pouzdrem Foto Case tak máte jistotu, že telefon půjde ovládat a používat tak, jak jste zvyklí a to i když ho bude zdobit a současně chránit váš oblíbený motiv.  Informace o výrobci

Způsob odesláníDoba přepravyPlatba předemPlatba při doručení

Česká pošta
1 - 2 pracovní dny 60 Kč -

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 

PPL
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

Aeryn, 11. června 2018

Josef, 3. ledna 2018

Saboteur, 29. září 2017

Břetislav, 14. srpna 2016


Souhlasím se shromažďováním, uchovaním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.
Top