+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010) - obal na mobil Fantastic Case - tygr vzor (154586)

Ocena: 5.0   (2)
Cena: 249,00 Kč
Dostupnost > 10 ks  
Dodání do 48 h  
Ceny dopravy od 60,00 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Mohlo by se vám také líbit

Fantastic Case z kvalitního silikonu

Stylový kryt na mobil Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010)

Přesvědčte se. Tolik stránek hravých, zábavných, barevných a stylových motivů na internetu jen tak nenajdete. Všechny obaly na mobil Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010), které jsme zařadili do nabídky Fantastic Case jsou vyrobené z kvalitního silikonu. Je pružný, zvýší odolnost vašeho přístroje proti poškrabání, oděrkám, špíně i následkům pádu, udržuje vaše zařízení celkově čistší díky povrchové úpravě, která nezanechává otisky prstů a navíc chrání samotný tisk. Motiv či obrázek, který si zvolíte, vydrží déle jako nový. Chrana, kterou kvalitní kryty na mobil zajišťují, nemusí jít na úkor stylu. Vždyť chytrý telefon Alcatel Pixi 4 (5) 3G (5010) má většina z nás denně na očích. Kromě praktických a v dnešní době nezbytných úkonů ho dost často používáme i k prezentaci sebe sama. Jako příklad můžou posloužit oblíbená selfíčka, kterých je plný internet. Velká většina z nich se odehrává před zrcadlem. Namísto, či těsně vedle obličejů nadšených autoportrétistů, na nich vidíme právě kryty na mobil. Na jejich vzhledu proto bezesporu záleží. Vždyť právě takový detail, jako je stylový kryt na smartphone, může rozhodnout o tom, jestli nakonec získáme tolik očekávané palce nahoru nebo pochvalné komentáře. bychom vám výběr v takovém množství přeci jen usnadnili, doporučujeme řídit se značkou a především typem vašeho zařízení. Po vyfiltrování na vás čekají pouzdra na mobil, která přesně odpovídají vašemu přístroji. Věřte nám, že i tak bude z čeho vybírat. Vy alespoň získáte jistotu, že v nabídce jsou jen takové kryty, které zajišťují snadnou obsluhu vašeho telefonu. Všechny obaly v naší nabídce jsou opatřeny výřezy, které s daným zařízením korespondují. Fotit, volat, ovládat hlasitost, nabíjet, propojovat telefon s jiným zařízením nebo vypínat obrazovku půjde snadno, aniž byste museli ochrannou pomůcku z telefonu sundávat. Tento chytrý vynález zkrátka dokonale odpovídá označení funkční design. Nejen, že nám pomáhá a slouží, ale navíc nás pohled na něj může těšit každý den. Stačí si dobře vybrat.  Informace o výrobci

Způsob odesláníDoba přepravyPlatba předemPlatba při doručení

Česká pošta
1 - 2 pracovní dny 60 Kč -

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 

PPL
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

Ada, 10. června 2017

Revenant, 12. února 2017


Souhlasím se shromažďováním, uchovaním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.
Top